HARBİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İLGİNÇ OLAY BİLEN VARMI

2 posters

İLGİNÇ OLAY BİLEN VARMI Empty İLGİNÇ OLAY BİLEN VARMI

Mesaj  MERTTÜRK Ptsi Mart 10, 2008 8:56 pm

ARKADAŞLAR BEN HİÇ İLGİNÇ OLAY BİLMİYORUMM BANA SOLERMİSİNİZ Bİ TANE İGİNÇ OLAY
MERTTÜRK
MERTTÜRK

Lakap : p.c bağımlısı

İLGİNÇ OLAY BİLEN VARMI Empty Geri: İLGİNÇ OLAY BİLEN VARMI

Mesaj  Blacksea Çarş. Nis. 02, 2008 3:19 pm

eski oynadığım server da değer verdğim bri arkadışımı yıkmak için saldırı yapan bri oyuncu profiline '' Bir gece ansızın gelebilirim'' şeklinde yazmış.

arkadaşım saldırının sabaha karşı geleceğii belirten mesaj geçti. Bende profilime aynenşu yazıyı '' Bir gece ansızın değil , Merkezinizi savunabilmeniz için Göstere göstere gelir , merkezinizi Tarumar ederim. '' şeklinde hazırlayıp arkadaşıma saldırıya kalkan oyuncunun merkez köyüne ana ordum ve ana ordunun epşinden gelen 19 ayrı mancınık saldırısına kalktım.

arkadaşımın verdiği saat sabah 11:00 da vurulacağı yönündeydi ben de ayarlamalarla arkadaşıma saldırı yapan kişiye karşı saldırıya kalktım ve 09:00 da köyü vurmaya başladığımda merkez köyün nüfusu bri anda 1300 lerden 450 nüfusa iniş merkez resmen tarumar edllmişti.

saldırıya kısa süre kala arkadaşıma köyündeki askerleri kaçırmasını tek saldırı olduğundan fazla bri zarara uğramayacağını belirttim dediğim gerçekten tutmuştu.

lakin benim saldırı yaptığım oyuncunun askerleri arkadşaımın köyüne gidene kadar tahılsızlıktan baya zaaiyat vermişleri .

işin ilginç yanı ise saldırı yaptığım oyuncunun tüm tarlalarını değirmenini kışlasını ahırın tamirhanesini akademisini pazarını hammadde depolarını kahramankışlasını ve en önemlisi askeri üssünü patlattığımdan oyuncunun askerleri köyüne geeri geldiğinde askerleri köyden çıkartamıyor gözlerinin önünde askerleri telef oluyordu.

bu oyuncu tam 1 ay merkez köyünde hiç bri gelişim yapamadı.

askerleri tamamenöldüktensonra merkezini geliştirmeye başlayabildi.

forumlarında benim saldırılarıma engel olamadıklarından dolayıbirbirlerine kızıyorlar ama benide tebrik etmekden geri kalmıyorlardı.

en ilginç olanı ise '' abi adamıntakiğini çözdük ama engel olamıyoruz ne biçim iş yahuuuuuuuuuuu denile ve peşinden gelen mesaj abi bu adamla uğraşılmaz adam profesyonel olanıydı Smile))

bu birlikten tam 9 ayrı oyuncunun mrkezini tek başıma patlatarak saldırganlıkta 260,000 puan la 22 ciliğe geldim.

bu oyunda her zaman sabırlı olun ve karşısınızdaki oyunculara düşmanınız dahi olsa saygı göstermeyi unutmayınız.

unutmamak gerekirki söz çıktığı ağzı kirletir , gittiği yeri değil !!!
Blacksea
Blacksea
Birlik Başkanı
Birlik Başkanı

Erkek Mesaj Sayısı : 12

http://www.agvanet.com

İLGİNÇ OLAY BİLEN VARMI Empty Geri: İLGİNÇ OLAY BİLEN VARMI

Mesaj  MERTTÜRK C.tesi Mayıs 10, 2008 1:52 pm

yazdığın için saol
MERTTÜRK
MERTTÜRK

Lakap : p.c bağımlısı